Найпопулярніше

Чоловік на годину

Послуги чоловіка на годину - вкрай популярні та часом навіть дуже необхідні. Домашній майстер виконає всю потрібну роботу у вас вдома, на дачі чи в офісі й зробить це швидко та якісно! Ми пропонуємо виконання будь-якої роботи, наші майстри спеціалізуються на всьому: сантехніка, електрика, шпаклювання стін, фарбування, ремонт меблів, встановлення дверей, підвішування люстр тощо. Якщо вам потрібно зробити чоловічу роботу, а в вас нема це на часу чи бажання - наш майстер на всі руки готовий допомогти в будь-який час в будь-якому місці!

Викликати майстра на дім / чоловіка на годину можна з виїздом додому у будь-яку точку. Працюємо по всій Україні.
Наш телефон: +38-099-099-00-65 (viber/telegram)

Що вміє майстер на всі руки від Profman?

Наші майстри виконують всі типи ремонтних робіт. Замовити послуги чоловіка на годину від компанії Profman - означає отримати задовільний результат максимально швидко й якісно! Тож довірте виконання робіт професіоналам. До найпопулярніших робіт домашнього майстра належать наступні:

Збирання меблів

Чоловік на годину для збирання меблів - це ідеальний варіант для тих, хто не бажає займатись цією справою самостійно. Або ж просто не має можливості нею зайнятись.

Встановлення замків

Ви можете викликати майстра на дім для заміни замків чи їх ремонту. Як в міжкімнатних дверях, так і у вхідних. Наші майстри знають все про таку роботу.

Встановлення дверей

У нас ви можете замовити професійні послуги столяра з монтажу та заміни дверей. Майстер встановить дерев'яні міжкімнатні двері швидко та якісно!

Дрібний ремонт

Наш чоловік на годину швидко впорається із ремонтними роботами будь-якого виду. Адже не дарма він має назву майстра на всі руки.

Будівельні роботи

Пропонуємо виконання ремонту в квартирах, будинках, офісах під ключ. Будь-які види будівельних робіт під силу нашим майстрам. У нас є люди різних спеціальностей.

Інші роботи домашнього майстра

Якщо вам потрібна будь-яка чоловіча допомога - сміло викликайте майстра на годину. Він справиться з абсолютно будь-яким завданням і зробить це максимально швидко.


CRM-форма з'явиться тут

Чому це актуально?

Чим вигідні послуги майстра на годину?

Послуги домашнього майстра стають з кожним днем дедалі популярніші. І це не дивно, адже виконання чоловічої роботи спеціалістом значно спрощує життя чоловіку вдома. Це економить його час, дає можливість більше відпочити після важкого робочого дня тощо. Що вже говорити про жінок, які потребують чоловічої допомоги, а вдома її отримати нема від кого. Основними перевагами, щоб викликати майстра на годину, є наступні:

Економія часу

Замовивши послуги чоловіка на годину, ви значно економите не лише власні сили, але й власний час. Поки роботою займається спеціаліст - ви маєте змогу зайнятись більш корисними справами, або просто відпочити.

Заощадження коштів

Так, звісно робота чоловіка на час безкоштовно не надається, проте, якщо прорахувати вартість розхідних матеріалів, обладнання, інструментів, які потрібні для проведення тієї чи іншої ремонтної роботи, то ціна чоловіка на годину виявиться значно перспективнішою.

чоловік на годину

виклик майстра на годину
Де знайти майстра?

Як викликати чоловіка на годину на дім?

Виклик майстра на годину додому зробити дуже просто! Варто всього лише зателефонувати на номером +38-099-099-00-65 або залишити свою заявку через форму зворотного дзвінка і наш менеджер швидко прийме ваше замовлення. Вам потрібно лише озвучити мету роботи та вказати потрібний час для виїзду майстра.

Своєю чергою кожен наш чоловік на годину з виїздом на дім гарантує:

Швидкий виїзд

Чоловік на час прибуде у чітко визначений час у потрібне місце, без запізнень та зайвих відмовок. З нами ви можете бути впевнені у своєчасності виконання роботи.

Якісне виконання завдань

Ми не лише виконуємо чоловічу роботу швидко, але й робимо це завжди на результат. Для нас важлива наша репутація, тому за якість виконаних робіт перейматись не варто. Все буде зроблено у найкращому вигляді!

Гарантія на виконану роботу

На всі ремонтні роботи ми даємо офіційну гарантію. Працюємо відкрито та чесно!


Про вартість послуги

Яка ціна послуг чоловіка на годину?

Ціна послуг майстра на годину формується на фоні багатьох факторів, і може бути різною залежно не тільки від виду роботи, але й від міста, в якому ви бажаєте замовити такі послуги. На формування вартості впливають наступні моменти:

 • тип роботи: залежно від складності та обсягу завдань ціна чоловіка на час відрізняється. Наприклад, ремонт зламаної полички буде коштувати менше, ніж збирання кухні, а проведення електрики буде дорожчим за полагодження розетки.
 • дальність виїзду майстра: у різних містах ціни на послуги майстрів можуть відрізнятися через рівень життя, конкуренцію на ринку праці, попит на певні види послуг та інші фактори. У великих містах часто ціни вищі, ніж у менших населених пунктах.
 • витрати на інструменти та матеріали: зазвичай кожен наш майстер на виклик має весь необхідний інвентар, але якщо задана робота потребує придбання інших додаткових розхідних матеріалів, то вартість послуг чоловіка на годину може обійтись дорожчою. 
 • тривалість робіт: ціна також залежить від часу, який майстру доведеться провести у вашому будинку. Деякі майстри можуть пропонувати знижки на великі обсяги робіт або за довготривалі проекти.
 • сезонність та вихідні дні: у певний час року попит на певні послуги може зростати, що може призвести до збільшення цін. Так само як викликати майстра на годину в суботу чи в неділю може коштувати дорожче, ніж виклик у будні. Або ж якщо потрібен чоловік на час терміново - ціна теж буде відрізнятись.
 • Для того, щоб дізнатись скільки коштує викликати чоловіка на годину у вашому місті, зателефонуйте на вказаним на сайті номером та озвучте всі свої вимоги до потрібної роботи. Наш менеджер швидко прорахує вартість та назве вам найкращу цінову пропозицію. Не гайте часу - телефонуйте вже зараз! 


  Чоловік на годину: коли актуально?

  Наші домашні майстри мають досвід у всьому! Кожен з них спеціалізується суто на конкретному завданні, один ідеально виконує ремонт, інший - досвідчений електрик, ще один - відмінний сантехнік. Серед наших майстрів ви знайдете всіх, кого потрібно і навіть більше. Багато хто з чоловіків можуть робити практично все - універсальність це їх "коник". Тому без жодних вагань звертайтесь до компанії Profman, щоб викликати чоловіка на годину на дім, в офіс чи на іншу потрібну локацію. Відмінне виконання роботи та своєчасність гарантуємо.

  Звертайтесь до нас у разі потреби:

  Ремонт та обслуговування будинку:

  У нас ви можете викликати майстра для: 

  • встановлення або заміни сантехніки (замінити кран, встановити раковину, унітаз тощо);
  • виконання електромонтажних робіт (встановлення розеток, перемикачів, світильників);
  • монтажу меблів або вбудованої техніки;
  • допомоги у виправленні дрібних пошкоджень у будинку (пофарбувати стіни, поправити двері, вкрутити чи викрутити лампочку тощо).

  Садові та інтер'єрні роботи:

  Наш "чоловік на годину" з легкістю справить із наступними завданнями у вашому саду:

  • газонокосіння та догляд за газоном (покосити газон, підстригти кущі, полити дерева та рослини тощо);
  • видалення бур'янів та чистка відходів у саду (вирвати бур'ян, вивіз сміття із саду чи прибудинкової території і т.п.);
  • посадка нових рослин або догляд за наявними;
  • встановлення систем поливу.

  Будівельні роботи:

  Крім того, ми завжди готові допомогти ще й з таких питань:

  • допомога у зведенні або ремонті стін, покрівлі (відремонтувати дах, замінити частину шиферу на даху, відремонтувати стіну тощо);
  • монтаж або ремонт підлоги (поремонтувати підлогу, покласти ламінат, положити лінолеум і т.п.);
  • встановлення вікон або дверей (встановити пластикове вікно, монтаж вхідних дверей, встановити дерев'яні міжкімнатні двері);
  • фарбування або обробка поверхонь (пофарбувати стіну, підлогу, вікна, двері тощо, полакувати стіл чи ін.меблі).

  Прибирання:

  Наші домашні майстри пропонують також послугу прибирання. Сюди можна віднести наступні види робіт:

 • генеральне чи регулярне прибирання приміщень;
 • чищення вікон або килимів (помили вікно, попрати килим тощо);
 • виніс сміття та сортування відходів.
 • Перевезення та монтаж меблів:

 • допомога у перевезенні меблів або інших важких предметів (перевезти чи перенести меблі;
 • монтаж меблів або допомога у їх збиранні (зібрати стіл, шафу, ліжко, тумбу тощо).
 • Компанія Profman завжди гарантує якісне та своєчасне виконання робіт. Чоловік на годину замовити послуги якого ви можете, зателефонувавши за номером +38-099-099-00-65 миттєво відреагує на вашу заявку і допоможе у вирішенні будь-якої роботи, яка входить по послуги домашнього майстра на виїзд. Тож сміло звертайтесь, не гаючи часу на пошуки більш вигідної пропозиції. Ціна чоловіка на годину від нашої компанії є абсолютно доступною, і в рази меншою, ніж в інших подібних компаніях.


  Profman в ділі

  Відгуки про чоловіка на годину від Profman

  Наші Контакти

  CRM-форма з'явиться тут

  Як зв'язатись?

  Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

  Наші Телефони

  Зв'язок з керівництвом компанії
  Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.