Інформаційна сторінка

Умови партнерства

Компанія Profman запрошує до співпраці надійних та порядних підрядників. Маючи багаторічний досвід роботи, ми з кожним днем все розширюємо свій штат та готові співпрацювати з майстрами практично всіх спеціальностей будівельної сфери. Якщо ви маєте досвід роботи, маєте гарну репутацію та шукаєте стабільного партнера - ми раді розглянути вашу кандидатуру. Не важливо з якого ви регіону України, не важливо чи працюєте самостійно, чи маєте власну команду - телефонуйте нам за вказаним на сайті номером та дізнавайтесь подробиці та переваги співпраці з нами.

Переваги співпраці з Profman

Надійність

Profman - це завжди про 100% надійність! Працюючи з нами в команді, ви можете бути певні, що обрали справедливого, вірного та надійного партнера. Умови співпраці з нами завжди вигідні та зручні!

Порядність

Компанія Profman завжди та всім гарантує порядність: як своїм клієнтам, так і колегам. Обираючи нас - не потрібно перейматись ні про що. Ми тримаємо курс тільки "нагору", тому працюємо прозоро і відкрито!

Стабільність

Співпрацюючи з компанією Profman ви завжди матимете активні замовлення на свої послуги по своєму регіону, а якщо маєте змогу виїзду за його межі - то це лише "плюс" у вашу скарбничку!

Перспектива

Profman дбає не лише про якість наданих послуг, але й про репутацію компанії в цілому. А отже, кожен наш підрядник "росте" в очах клієнтів разом з нами. Працювати з Profman - вигідно й перспективно! 

Хто нам потрібен

Монтажники
Електрики
сантехніки
Шпаклювальники
Столяри
Зварювальники
Демонтажники
Муляри
Маляри
Збірники меблів
Вантажники
Прибиральники

Також запрошуємо до співпраці

Компанія Profman надає не тільки ремонтно-монтажні послуги, але й надає послуги перевезення та має власне виробництво в кількох галузях. Саме тому, ми також раді розглянути співпрацю з тими фізичними чи юридичними особами, які можуть допомогти населенню та бізнесу у наступних видах діяльності:

Постачання дров
ПОСТАЧАННЯ піску
ПОСТАЧАННЯ відсіву
ПОСТАЧАННЯ щебеню
Послуги евакуатора
Вантажні перевезення
пасажирське возіння
Автопослуги
Івент-послуги

Співпраця з нами офіційна, без прихованих нюансів та зайвих непорозумінь! Умови співпраці лояльні, вигідні та визначаються з кожним підрядником в індивідуальному порядку. Для отримання детальної інформації телефонуйте нам за вказаним номером телефону, або заповнюйте форму зворотного зв'язку наведену нижче та ми зв'яжемось з вами самостійно.

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.