Вигідна пропозиція

Пісок для будівництва та ремонту

Будівельна компанія Profman пропонує купити пісок за найкращою ціновою пропозицією та за найкращими умовами. У нашому асортименті абсолютно всі різновиди піску, починаючи від дешевого, який використовується для підсипок, і закінчуючи дорогим чистим митим піском для бетону чи цементних розчинів. Якість матеріалу ми гарантуємо, так само як і вигідні умови постачання кожного замовлення. Конкурентна ціна, відповідальність, орієнтація на клієнта, швидка доставка - це головні аспекти нашої роботи.

Купити пісок з доставкою по Україні можна за телефоном +38-095-650-00-44 (viber/telegram).

Ціна на пісок в Україні

На пісок ціна зазвичай вимірюється у кубічних метрах, або ж вказується за тонну. Дати конкретну відповідь на питання "скільки коштує тонна піску?" важко, адже ціна залежить від багатьох факторів.
Наприклад, на вартість має вплив вид самого піску, об'єм вашого замовлення, дальність транспортування (доставки), тип транспорту, яким буде здійснюватись перевезення тощо.

Для розрахунку ціни на пісок з доставкою у ваше місто, зателефонуйте за вказаним на сайті номером, або напишіть нам у будь-який зручний для себе месенджер (viber, telergam, whatsapp) і наш менеджер швидко та якісно проконсультує вас. Як стосовно ціни, так і щодо видів будівельного піску, який є в нашому асортименті.

CRM-форма з'явиться тут

Пісок від Profman

Наш асортимент

купити кар'єрний пісок

Кар'єрний пісок

Добувається з кар'єрів або відкритих шахт. Він може бути різних типів, включаючи кар'єрний пісок для бетону чи асфальту.

купити річковий пісок

Річковий пісок

Отримується з річкового дна, або берегів. Зазвичай має округлу форму зерен, що забезпечує добру адгезію та міцність.

купити сіяний пісок

Сіяний пісок

Пропущений через спеціальні сита пісок, який вже очищений від сторонніх домішок та повністю готовий до використання.

купити митий пісок

Митий пісок

Оброблений миттєвим способом пісок. Він не має у своєму складі ніяких домішок, пилу, глини та інших забруднень.


Який пісок купити?

Обираючи будівельний пісок, важливо враховувати його властивості, які відповідають конкретним вимогам проекту. Тобто, якщо вам потрібен пісок для фільтрації води, то кар'єрний варіант тут точно не підійде. І навпаки, у разі, коли є потреба у купівлі піску для замішування цементу, то зовсім не варто переплачувати й купувати просіяний чи митий вид. Тому слід розуміти який тип піску краще за все використовувати в тому чи іншому процесі будівництва чи ремонту.

Для яких робіт підходить кар'єрний пісок?

Пісок з кар'єрів використовується для різних цілей у будівельній та промисловій сферах. Це може бути потреба у виготовленні бетону та асфальту, заповненні пустот у ґрунті під час будівництва фундаментів, комплектація ґрунту для покращення стійкості будівель тощо. Але все ж частіше за все використовують такий пісок для приготування бетонних сумішей і проведення дорожніх робіт. Крім того, ціна кар'єрного піску найбільш вигідна серед інших різновидів даного матеріалу.

Коли потрібно купити річковий пісок?

Пісок річковий є важливим будівельним матеріалом і використовується в досить різних галузях. Насамперед, це ключовий компонент у будівельній індустрії. Він використовується для приготування бетонних сумішей та мортелів. Висока якість річкового піску сприяє міцності та стійкості будівельних конструкцій. Також цей вид піску може входити до складу асфальтових сумішей, а ще ним можуть заповнюватись пляжні та прибережні зони. Крім того, часто річковий пісок купити варто і для ведення сільського господарства. Адже він ідеально підходить для поліпшення структури ґрунту, або ж може використовуватись як частина суміші для вирощування рослин.

Де використовується сіяний пісок?

Пісок сіяний — це відзначений високим рівнем чистоти та дрібними розмірами зерен вид піску, який використовується у високотехнологічних галузях через свої унікальні властивості. Він дрібний і має високу теплопровідність, тому працювати з ним легко й приємно. Але головна перевага - це звісно, що пісок чистий! Застосовується такий матеріал частіше за все у скловиробництві для виготовлення різних видів скла: вікна, посуд, оптичне скло, вироби для електроніки та ін.

Для чого потрібно купити митий пісок?

Чистий митий пісок - це матеріал, який пройшов процес миття (або промивання) для видалення різного виду домішок, пилу, глини та інших забруднень. Цей процес допомагає поліпшити якість піску, завдяки чому він повністю готовий для використання у різних сферах. Це може бути як виробництво бетону та проведення будівельних робіт, так і виготовлення цегли та скла. А ще митий вид використовується для створення декоративних елементів у ландшафтному дизайні, адже це ідеальний пісок для доріжок та прибережних зон відпочинку.

пісок для будівництва

Чому пісок купити варто саме в Profman?

Наші переваги

Будівельний пісок недорого!

Наша компанія працює в будівельній сфері з 2010 року і за понад 20 років плідної праці ми вже точно знаємо, що потрібно нашим клієнтам! Ми не тільки гарантуємо якість своїх матеріалів та наданих послуг, але й можемо запропонувати найкращі в Україні ціни на них. Саме тому у нас ви зможете купити пісок недорого, у порівнянні з іншими постачальниками та продавцями. Адже ми не завищуємо вартість, бо не працюємо "через когось"! І чекати при цьому довго не потрібно - доставка піску від Profman дуже швидка!

Пісок без посередників

Це одна з головних наших переваг! У зв'язку з цим ціна піску та інших будівельних матеріалів у нас значно нижча від інших.

Пісок з доставкою

Ми працюємо 24/7, доставка здійснюється щоденно! Тому можна не перейматись, що ваше будівництво "стане" із-за тривалого очікування потрібного матеріалу.

Бережне ставлення та надійне перевезення

Ми можемо доставити як машину піску, так і пісок в мішках. Все залежить від замовленого об'єму та дальності перевезення. В будь-якому випадку ваше замовлення буде доставлене швидко, бережно та в повному обсязі.

купити пісок в мішках

Варте уваги!

Грунт
та чорнозем

У нас ви також можете купити ґрунт на підсипку та чорнозем з доставкою по всій Україні.

Доступний до замовлення ґрунт:

  • супісок;
  • суглинок.
Доступний до замовлення чорнозем:
  • луговий;
  • рослинний;
  • чорнозем в мішках.

Ціни залежать від тоннажу/кубатури та дальності доставки. Щоб дізнатись актуальну вартість - зверніться за консультацією до менеджера.

Інші сипучі матеріали від Profman

Крім піску ми маємо у своєму асортименті й інші сипучі матеріали, які відіграють важливу роль у різних галузях, таких як будівництво, промисловість, сільське господарство та інші. Тож безсумнівно, прийшовши до нас за чимось одним - ви можете купити абсолютно всі необхідні сипучі матеріали для своєї потреби.

Відсів

Якісний гранітний відсів. Вигідна ціна.
Швидка доставка.

Щебінь

Щебінь всіх видів та фракцій. Вигідна ціна.
Швидка доставка.

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Як зв'язатись?

Для зв'язку з нами зателефонуйте по вказаному номеру телефона, або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наш Телефон

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.