Вигідна пропозиція

Щебінь для будівництва та ремонту

Profman - будівельна компанія, яка займається продажем та доставкою якісного щебеню, видобутого із кар'єрів. У нас можна купити щебінь з твердих гірських порід: гранітний, гравійний, вапняковий, кварцовий, а також ми пропонуємо щебінь всіх фракцій та кольорів. Якість матеріалу гарантуємо, так само як і оперативну доставку до вашого будинку чи будівельного майданчика. 

Купити щебінь з доставкою по Україні можна за телефоном +38-095-650-00-44 (viber/telegram).

Наш Асортимент

Купити щебінь в Україні

Гранітний

Гранітний щебінь, видобутий шляхом вибуху та дроблення великих пластів каменю.

 • Найдорожча вартість
 • найбільш стійкий до навантажень і впливу зовнішнього середовища
 • Підходить для отримання твердих бетонів,ЗВЕДЕННЯ МОСТІВ
 • Ідеальний для автомобільних доріг та заливання фундаментів.
Гравійний

Гравійний щебінь, отриманий шляхом дроблення гравію з дна водоймищ.

 • Невисока собівартість
 • Середня стійкість до навантажень
 • підходить для виготовлення залізобетонних конструкцій
 • використовується у власному будівництві
Кварцовий

Кварцовий щебінь, виготовлений з кварцових твердих порід.

 • Помірна вартість
 • висока міцність і витривалість
 • Використовується в якості наповнювача для бетону
 • Слугує матеріалом для формування дорожніх покриттів.
Вапняковий

Вапняковий щебінь – це ніщо інше, як подрібнений вапняк (осадочна порода).

 • Найменша вартість
 • Найменша міцність та стійкість до навантажень
 • Застосовується при зведенні невеликих залізобетонних конструкцій
 • Підходить для формування баз для дорожніх покриттів
CRM-форма з'явиться тут

Щебінь від Profman

Доставка щебеню по Україні

Базові характеристики щебеню

Якщо ви набираєте в пошуку "куплю щебінь", то ймовірно знайдеться безліч пропозицій. Але як вибрати продавця та купити щебінь справді якісний - може виявитись завданням нелегким. Щоб зробити правильний вибір, потрібно мінімально орієнтуватись в основних характеристиках даного матеріалу. Компанія Profman здійснює продаж щебеню, який відповідає всім стандартам та технологічним вимогам, тому при оформленні свого замовлення у нас, ви можете не перейматись через якість чи інші недоліки. Проте, для загального розуміння, наведемо перелік основних характеристик щебеню задля вашого повного розуміння:

Тож на що звернути увагу при купівлі та як вирішити, який щебінь купити для того чи іншого виду роботи? ТОП 5 порад:


Різні виду щебеню для різних проектів

№1

Для того, щоб правильно вибрати вид щебеню, насамперед чітко визначте тип свого будівельного проекту: для будівництва доріг і тротуарів може підходити гранітний чи вапняковий щебінь в залежності від місцевих умов і вимог; для бетонних конструкцій варто розглядати гранітний чи кварцовий щебінь.

Важливість та різновид фракції щебеню

№2

Не менш важливо визначити потрібний розмір зерен щебеню: фракція визначається в міліметрах. Обирайте розмір, який відповідає вимогам вашого проекту. Наприклад, для дорожнього покриття може знадобитися щебінь певного розміру, від цього напряму буде залежати результативність роботи.

Вибір міцності щебеню

№3

Різні види твердих гірських порід, з яких робиться щебінь, різняться своєю міцністю. Тому якщо вам потрібна висока міцність, то гранітний чи кварцовий щебінь буде більш підходящим в такому випадку. І навпаки, у разі потреби менш міцного щебеню, сповна підійде вапняковий (річковий щебінь) або гравійний.

* Існує 5 марок міцності щебеню: М300, М600, М800, М1200, М1400. Чим більша цифра, тим міцніший матеріал.

Показник морозостійкості щебеню

№4

Морозостійкість - це параметр, що говорить про кількість циклів танення і заморожування. Саме в цих рамках матеріал зберігає свою якість. Щоб дізнатись значення цього показника, шукайте в описі (чи запитуйте продавця) про символ «F» на маркуванні щебеню.

* Найбільш затребувана марка на сьогодні – F300.

Характеристики радіоактивності щебеню

№5

За показником інтенсивності природної радіації гірських порід щебінь має три класи: 1, 2, 3. Щебінь I і II класів використовується як будівельний матеріал при зведенні житлових конструкцій, а III клас – при проведенні дорожніх робіт.

Щебінь різної франкції

Фракція щебеню визначається розміром зерен цього матеріалу. У будівництві та геології термін "фракція" використовується для класифікації та визначення розмірів часток порід. Ця характеристика вказує на діапазон розмірів зерен, які утворюють щебінь.

Фракції зазвичай вимірюються у міліметрах. Наприклад, фракція щебеню 5-20 мм означає, що щебінь має розміри часток від 5 до 20 мм включно. І так само щодо інших значень.

Вибрати фракцію щебеню правильно - важливо для якісного використання матеріалу у будівельних або дорожніх роботах. Наприклад, для бетону може вимагатися конкретна фракція щебеню, яка забезпечить необхідну прочність і структуру. Так само важливо правильно вибрати фракцію щебеню для дорожніх покриттів - у цьому разі теж часто встановлюються стандарти щодо цього показника, які допомагають забезпечити довговічність і безпеку дорожнього покриття.

Щебінь фракція 5-20 мм

Найменший за розміром подрібнений камінь, що має хороші технічні характеристики. Щебінь такого розміру найбільше використовується для заливання фундаментів, а ще - для замішування асфальтобетонних розчинів. Це одна з найбільш популярних фракцій щебеню в Україні. Все тому, що показники його міцності високі, так як і морозостійкості та зчеплення. Використовуючи такий вид щебеню, можна отримати якісні бетонні плити (блоки) з рівною і гладкою поверхнею.

Щебінь фракція 20-40 мм

Камінь такої фракції стає незамінним для виготовлення міцного нижнього шару асфальту, залиття фундаментів під багатоповерхові будинки та облаштуванні залізничних колій. Також такий щебінь часто використовують для облаштування штучних водойм та ділянок у власному подвір'ї. Купити щебінь фракції 20-40 мм потрібно у разі:

 • виготовлення бетону й конструкцій з нього;
 • будування майданчиків для великої буд. техніки;
 • виготовлення подушок для швидкісних автомагістралей.

Щебінь фракція 40-70 мм

Доволі чималий розмір каменю, якому властива підвищений ступінь міцності. Купити щебінь фракції 40-70 мм потрібно в разі, якщо ви плануєте будівництво автомагістралей, зведення багатоповерхових будинків, великих об'єктів. Він слугує незамінним матеріалом в будівництві! Також такий щебінь часто використовується для виготовлення подушок для закладання фундаменту доріг чи будівництва різних майданчиків. Рідше, щебінь фракції 50-70 застосовується як елемент для фільтрації.

Інші сипучі матеріали від Profman

Щебінь купити в Україні можна в доволі великій кількості компаній, проте не всі спеціалізуються на комплексному продажі всіх сипучих матеріалів для будівництва й ремонту. Компанія Profman пропонує купити не тільки щебінь, але й інші потрібні для проведення ваших робіт матеріали. Гарантію якості та швидку доставку обіцяємо кожному замовнику!

Пісок

Пісок всіх видів: річковий, кар'єрний, митий, сіяний. 
Швидка доставка.

Відсів

Якісний гранітний відсів. Вигідна ціна.
Швидка доставка.

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Як зв'язатись?

Для зв'язку з нами зателефонуйте по вказаному номеру телефона, або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо самостійно.

Наш Телефон

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Купити щебінь РівнеКупити щебінь Франківськ
Купити щебінь Дніпро
Купити щебінь Суми
Купити щебінь ЛуцькКупити щебінь Чернівці
Купити щебінь Харків
Купити щебінь Миколаїв
Купити щебінь Львів
Купити щебінь Ужгород
Купити щебінь Запоріжжя
Купити щебінь Кропивницький
Купити щебінь Тернопіль
Купити щебінь Київ
Купити щебінь Черкаси
Купити щебінь Херсон
Купити щебінь Житомир
Купити щебінь Вінниця
Купити щебінь Чернігів
Купити щебінь Кривий Ріг
Купити щебінь Хмельницький
Купити щебінь Одеса
Купити щебінь Полтава