Замовити дерев'яні вироби

Каталог товарів

Для замовлення та порахунку індивідуальних скульптур присилайте приклади чи ескізи на вайбер. Роботи які вже робились та ціни з розмірами на них можете переглянути в каталозі товарів. Все скульптури виготовляються виключно на замовлення з правками від клієнта під його потреби (розмір, колір, деталі, матеріал і т д). 

Гортайте далі, щоб переглянути більше товарів

Гортайте далі, щоб переглянути більше товарів

Спільнота скульпторів України

Перша Гільдія Скульпторів

Наша спілка скульпторів України яка була створена для комерційних та творчих цілей. Так склалось, що скульптори це дуже талановиті люди які народжують красу та мистецтво. Проте в більшості випадків такі люди мало, що тямлять в просуванні своєї творчості через мережу інтернет і тим більше у навиках маркетингу. Тому у 2013 році під час літньої виставки на одному з фестивалів виникло неофіційне об'єднання яке згодом отримало назву "Перша Гільдія Скульпторів".  Ціль гільдії це комунікація однодумців, обмін досвідом та просування скульптур майстрів для широкої споживчої аудиторії. Гільдія спеціалізується на виготовлені робіт та скульптур з дерева, але приймає замовлення на бронзу, метал, гіпс, пластик, муляж, та інші види матеріалів з яких можна виготовити скульптури, фігури, статуї та інші елементи експозицій та декору. Гільдія постійно бере участь на всеукраїнських та міжнародних виставках, а з 2017 року й сама організовує благодійні ярмарки, фестивалі та виставки де представляє роботи своїх скульпторів.

Скульптури з дерева – наскільки вони є актуальними сьогодні.
Здавалося б, сьогодні, у століття, коли існує маса передових технологій, дерев'яні скульптури трохи позбулися тієї популярності, яку вони мали раніше. Однак, це лише на перший погляд. І сьогодні, приводів для того, щоб замовити дерев'яні скульптури в Черкасах та вибрати саме їх більш ніж достатньо. Для цього достатньо звернути увагу на деякі моменти. Від чого одразу стане зрозумілим, чому дерев'яні скульптури не тільки не втрачають своєї актуальності, а й стають все більш популярними.

• Насамперед, не забуваймо про натуральність і екологічність такого матеріалу. Який, є прекрасною альтернативою пластику, що настільки увійшов до нашого побуту. А особливо це важливо, якщо йдеться про дерев'яні скульптури грати з якими будуть діти. Адже ми хочемо для підростаючого покоління всього найкращого.
Дерев'яна фігура, яку створив майстер своєї справи, може бути створена з неймовірною точністю промальовування всіх, навіть найдрібніших деталей. Від чого, статуя немов оживає і стає мега реалістичною. До того ж такий матеріал досить податливий у роботі, і в разі потреби завжди можна додати необхідні коригування.
• Ну і звичайно, скульптури та вироби з дерева дуже красиво виглядають. Що робить їх просто незамінними при здійсненні тих чи інших дизайнерських завдань. Тим більше такі вироби, залежно від породи дерева, можуть мати особливий відтінок. Або ж, в іншому випадку дерев'яні скульптури покривають лаком або іншим спеціальним, тонуючим засобом. Яке також є захистом моделі від впливів навколишнього середовища.


Як бачимо, дерев'яні скульптури здатні дати фору будь-яким іншим, і цей лозунг гільдія скульпторів активно просуває в маси. І, відповідно, варто задуматися про те, щоб купити скульптуру з дерева в м. Черкаси. Яка може бути, як вже готовою, і вам буде достатньо просто вибрати таку на свій смак, або ж, що ще краще, зробити її за індивідуальним замовленням, будучи впевненими, що у вас ексклюзив, адже ні один скульптор не повторить на 100% таку ж скульптури яка вже існує. 

Вироби з дерева. Куди, кому і для чого.

скульптура як подарунок

Вироби з дерева - дерев'яна скульптура ельфа

Дерев'яні скульптури – те, що іноді може бути незамінним.
Так, саме так. Тим більше приводів для того, щоб замовити дерев'яну скульптуру в Черкасах може бути більш ніж достатньо. І кожен із них по-своєму є вагомим. Відповідно, варіантів, при яких подібні статуї будуть не просто актуальні, а й незамінні більш ніж достатньо. Давайте тільки подивимося хоча б на деякі з них і переконаємося в цьому не тільки на словах, а й на ділі.
• Більшість із нас любить не лише отримувати, а й дарувати подарунки. При цьому ми розуміємо, що будь-який презент має бути оригінальним, ексклюзивним, і звичайно ж дарувати приємні емоції своєму щасливому власнику. У такому разі, чому б це не могла бути дерев'яна скульптура? Яка, повністю відповідає вищепереліченим вимогам. До того ж вона може бути не просто тематичною та відповідати смакам та інтересам одержувача подарунка. Адже це може бути навіть барельєф або бюст з дерева. Виконаний з максимальною точністю та ідеально відповідний до оригіналу.
• У вас є садиба чи заміський будинок? Чудово. Більше того, із цим можна привітати. Але разом з тим, не варто забувати не тільки про саме житло, а й про прилеглу до будинку територію. Відповідно, навіщо, можливо знадобляться послуги ландшафтного дизайнера. Більшість з яких, а точніше ті, що знаходяться в тренді та тримають руку на пульсі останніх тенденцій, обов'язково порекомендують вам замовити дерев'яну скульптуру в м. Черкаси. А то й дещо. Для того, щоб вони створили органічний ансамбль і стали справжньою окрасою будь-якого двору.

• Ну і звичайно ж, не можна не сказати про дитячі майданчики або парки. А також будь-які інші місця для громадського відпочинку. Які мають виглядати красиво та ошатно, бувши такими, щоб тут було приємно проводити час. Адже виготовленні скульптури виглядають досить оригінально і самобутньо. А діти від них у захваті. Особливо, якщо замовлена скульптура виконана у вигляді улюбленого героя або персонажа. Та й дорослим вони також дуже сподобаються і будуть піднімати настрій своїм зовнішнім виглядом.
Так що, якщо ви тільки думаєте про те, щоб купити дерев'яну чи іншу скульптуру в Черкасах, не сумнівайтеся. Адже, як ми вже встигли помітити, аргументів на користь цього маса. Тоді чому б не скористатися такою можливістю та не замовити статую з дерева? Або придбати вже готову. У будь-якому випадку ту, яка не просто виправдає, а й перевершить усі ваші очікування. 

Ціни на дерев'яні вироби

Від чого може змінюватись на дерев'яні скульптури ціна в Черкасах?
Питання хороше, і по суті. А в деяких випадках навіть важливий. Адже іноді існує необхідність увійти до певного бюджету. Тим більше, якщо йдеться про приватного замовника. Тому що це може позначитися на сімейному бюджеті. Але давайте уважніше зупинимося на деяких аспектах, які можуть безпосередньо впливати на те, яка ціна дерев'яної статуї.
По-перше, це звичайно масштаб виробу. Адже це безпосередньо впливає не лише на кількість матеріалу, а й обсяг роботи, яку має зробити майстер. По-друге, це звичайно складність. А точніше те, наскільки деталізованою має бути дерев'яна скульптура або ж наскільки вона має бути реалістичною та відповідати оригіналу. І по-третє, це те, з якого сорту деревини створена дерев'яна скульптура. Наприклад, це можуть бути більш цінні та дорогі тверді породи, або такі популярні як сосна.

У будь-якому випадку, звернувшись до нас, ви отримаєте вичерпну інформацію під кожний ескіз окремо.У кожному конкретному випадку можливо замовити дерев'яну скульптуру скинувши нам макет або побажання на вайбер, а ми допоможемо консультацією та підберемо потрібного спеціаліста.

Скульптор за роботою виготовлення скульптури з дерева

Інші скульптури

Скульптори гільдії крокують в ногу сучасності та розвиваються в багатьох направленнях. До вашої уваги, замовлення на виготовлення скульптури під ключ, приймаємо на такі матеріали
-Бронзові скульптури. Вироби з бронзи.
-Гіпсові скульптури. Вироби з гіпсу.
-Гранітні скульптури. Вироби з граніту.
-Металеві скульптури. Вироби з металу.
-Ковані скульптури. Ковані вироби

Щоб зробити замовлення та прорахувати його, пишіть нам на месенджер Viber, скидайте приклади та отримайте доступні ціни на виготовлення скульптур в М.Черкаси від першої гільдії скульпторів. Або залишайте ваш телефон у формі нижче і ми самі вийдемо з вами на зв'язок.

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Доставка виготовлених дерев'яних скульптур та інших виробів з дерева, а також скульптур, фігур та статуй з бронзи, гіпсу, металу, граніту та інших матеріалів, можлива в Черкасах та Черкаській області (Ватутіне, Городище, Драбів, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Лисянка, Маньківка, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Черкаси, Чорнобай, Чигирин, Шпола) і навіть по всій Україні.

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.