Привітання Ростовою Лялькою

Пес Патрон Аніматор

Замовити послугу привітання Пса Патрона на День Народження, Ювілей, Корпоратив, Вечірку, виписку з полового будинку, презентацію чи промо-акцію можливо за тел. +38-050-500-40-62, або написавши нам у соціальні мережі: Viber, WhatsApp, Telegram. Наш менеджер швидко надасть безкоштовну консультацію та відповіді на всі ваші питання.

Ми надаємо лише якісні послуги Ростового Пса Патрона. У нашої агенції є й інші костюми, аніматори та святкові програми для привітання із будь-яким святом. Також можливо замовити додатково гелеві кульки, квіти та інші подарунки. Для замовлення привітання Пса Патрона телефонуйте вже зараз!

Ростовий Аніматор Пес Патрон - це неймовірний Великий Пухнастик, який подобається всім без виключення! Його обожнюють як діти, так і дорослі; як жінки, так і чоловіки. Особливо актуально замовити привітання Пса Патрона для військових осіб. Адже справжній пес Патрон став знаменитим саме завдяки своїй відвазі й хоробрості на полі воєнних дій. Він вдало допомагав нашим захисникам розміновувати території і увійшов в нашу історію як справжній Герой! 

Привітання того самого героя ми й пропонуємо вам замовити в нашій агенції. Але у вигляді Ростової Ляльки у пневматичному костюмі. Це мега-крута ідея для подарунку рідним, близьким, друзям та дітям. Внесіть яскравості та оригінальності своєму святу - урізноманітьте його нашим чудовим персонажем! Для замовлення привітання Пса Патрона телефонуйте за вказаним номером, або пишіть на viber чи telegram

CRM-форма з'явиться тут

Кому і куди замовляють Пса Патрона?

Пес Патрон - для кого?

День Народження

Пес Патрон на День Народження

День Народження чи Ювілей - це завжди приємно! Це чи не найочікуваніше свято в житті кожного. І всі ми без виключення (хоч може і півсвідомо) але чекаємо в цей день подарунків і можливо навіть якогось дива.

Пропонуємо здивувати іменинника і замовити привітання Пса Патрона на День Народження. Це буде дуже оригінальний спосіб вітання, а ще - вам точно вдасться зробити справжній сюрприз для винуватця урочистості. Адже коли неочікувано з'являться на горизонті Величезний Пухнастий Пес - це не може не здивувати. Безліч вражень, позитиву, веселощів і чудових емоцій - гарантовано! Ніхто з присутніх не залишиться байдужим і точно захоже долучитись до святкування.

А розважатись з нашим Псом Патроном - це не просто мовчки спостерігати за тим, як він вітає іменинника. А це - весело танцювати, стрибати, обійматись, кружляти в запальних хороводах, жартувати, щиро сміятись і одне з найголовнішого - багато багато фотографуватись! Наш Патрон дуже любить позувати для фото!

Свято для дітей

Пес Патрон для Дітей

Дуже популярно наразі замовити Пса Патрона для дітей на певне дитяче свято. Наприклад, це може бути випускний в садочку чи школі, тематичне чи якесь сімейне свято, де серед запрошених багато діток. Чому? А тому, що наш Патрон - це ніхто інший, ніж свого роду Аніматор! І не просто в образі собаки, але ще й дууже великого! Діти завжди в захваті від цього образу і чудово проводять час з Патроном. Вони бігають, граються і багато посміхаються. А чи не це є головним для справжнього дитинства?! Дозвольте своїм дітлахам відчути справжні й щирі емоції: хвилювання, захват, здивування, сміх, захоплення - для цього достатньо лише замовити привітання Пса Патрона на свято для дітей. Телефонуйте прямо зараз!

Свято для дорослих

Пес Патрон для дорослих

Привітання Пса Патрона замовити актуально не тільки для дітей в якості розваги, але й для дорослих на будь-яке інше свято, окрім Дня Народження. Наприклад, часто до нас надходить запит - замовити Ростового Пса Патрона на виписку з пологового будинку. І це зовсім не дивно, адже хто ж ще може так весело і позитивно зустріти матусю з малюком у дверях родильного відділення, як не наш Герой Патрон. Поміж всіх близьких та рідних його неможливо не побачити - він Великий, Усміхнений і Радісний чекає на зустріч не менше, ніж татко чи бабуся. Розділіть найкращі моменти життя з нами - запросіть до себе нашого Пса Патрона і він зробить все від себе залежне, щоб ваш настрій був піднесеним, а пам'ять про дану подію залишилась на довгі і довгі роки!

Презентації та виставки

Пес Патрон для реклами

На сьогоднішній день дуже актуально влаштовувати різноманітні презентації нових закладів, продуктів, товарів чи послуг. Тому якщо ви власник бізнесу і хочете цікаво та особливо презентувати свій проєкт, то варто сміло замовити Ростового Пса Патрона для реклами.

Наш Патрон знає як привернути увагу і зацікавити всіх, хто знаходиться поряд. Завдяки такій дієвій рекламі, вам вдасться досягти всіх бажаних результатів - а головне - залучити якомога більше нових потенційних клієнтів. Адже на Пса Патрона сьогодні величезний попит! Його люблять однаково сильно і дорослі, і діти. Ніхто не зможе пройти осторонь вашої презентації, якщо на ній буде присутній Пес Патрон. Це ми вам гарантуємо!

Крім того, наш Герой вміє не тільки позувати, але ще й гарно розважатись і розважати інших. Він танцює, стрибає, жартує, "запалює" по справжньому. А ще - йому можна доручити роздачу флаєрів чи листівок, кульок, презентів тощо. Тобто замовляючи послугу Пес Патрон хостес - ви отримуєте не тільки цікаву розважальну програму, але й надійного помічника! Повірте, що люди охоче будуть брати і звертати увагу на все, що їм дає або пропонує такий персонаж. Бо нашому Псові відмовити не може ніхто!

Щоб замовити послугу привітання Пса Патрона для презентації чи виставки зателефонуйте нам за вказаним номером або напишіть на Viber чи Telegram, і отримайте миттєву консультацію менеджера та актуальну цінову пропозицію.

Як замовити послугу та ціна?

Основні питання про Пса Патрона

Яка тривалість програми?

У зв'язку з тим, що костюм Пса Патрона пневматичний (а значить - надувний), тривалість привітання не може перевищувати 60 хвилин. Це пов'язано з тим, що всередині костюму завжди знаходиться насос-генератор, який працює від батареї, і це фізично унеможливлює збільшити час розважальної програми. Тому найактуальніше - це експерс-привітання Пса Патрона, тривалістю в 15-20 хвилин. Також може бути вітання на час 30, 40 і 50 хвилин. Враховуйте це при оформленні замовлення і плануйте свій час завчасно.

Яка ціна Послуги?

Ціна привітання Пса Патрона залежить від декількох моментів. І тому може бути різною. Перше, що варто відзначити, це місце і формат привітання - якщо послуга не передбачає виїзду за місто, то вона буде вартувати дешевше. Але ж якщо потрібно замовити Пса Патрона з виїздом - то це передбачає додаткові витрати на дорогу персонажа. 

І наступний момент - це тривалість виступу. Експерс-вітання коштує дешевше, ніж годинна робота Патрона. Уточнюйте ціну послуги в менеджера!

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити привітання ПСА ПАТРОНА на партнерських сайтах

ПАРТНЕРИ

Замовити привітання ПСА ПАТРОНА на партнерських сайтах

ПАРТНЕРИ