Привітання Ростовою Лялькою

Пес Патрон Аніматор в Миколаєві

Замовити послугу привітання Пса Патрона в м.Миколаїв на День Народження, Ювілей, Корпоратив, Вечірку, виписку з полового будинку, презентацію чи промо-акцію можливо за тел. +38-050-500-40-62, або написавши нам у соціальні мережі: Viber, WhatsApp, Telegram. Наш менеджер швидко надасть безкоштовну консультацію та відповіді на всі ваші питання.

Ми надаємо лише якісні послуги Ростового Пса Патрона. У нашої агенції є й інші костюми, аніматори та святкові програми для привітання із будь-яким святом. Також можливо замовити додатково гелеві кульки, квіти та інші подарунки. Для замовлення привітання Пса Патрона в Миколаєві телефонуйте вже зараз!

Ростовий Аніматор Пес Патрон - це неймовірний Великий Пухнастик, який подобається всім без виключення! Його обожнюють як діти, так і дорослі; як жінки, так і чоловіки. Особливо актуально замовити привітання Пса Патрона в Миколаєві для військових осіб. Адже справжній пес Патрон став знаменитим саме завдяки своїй відвазі й хоробрості на полі воєнних дій. Він вдало допомагав нашим захисникам розміновувати території і увійшов в нашу історію як справжній Герой! 

Привітання того самого героя ми й пропонуємо вам замовити в нашій агенції. Але у вигляді Ростової Ляльки у пневматичному костюмі. Це мега-крута ідея для подарунку рідним, близьким, друзям та дітям. Внесіть яскравості та оригінальності своєму святу - урізноманітьте його нашим чудовим персонажем! Для замовлення привітання Пса Патрона телефонуйте за вказаним номером, або пишіть на viber чи telegram

CRM-форма з'явиться тут

Кому і куди замовляють Пса Патрона?

Пес Патрон - для кого?

День Народження

Пес Патрон на День Народження

День Народження чи Ювілей - це завжди приємно! Це чи не найочікуваніше свято в житті кожного. І всі ми без виключення (хоч може і півсвідомо) але чекаємо в цей день подарунків і можливо навіть якогось дива.

Пропонуємо здивувати іменинника і замовити привітання Пса Патрона на День Народження в Миколаєві. Це буде дуже оригінальний спосіб вітання, а ще - вам точно вдасться зробити справжній сюрприз для винуватця урочистості. Адже коли неочікувано з'являться на горизонті Величезний Пухнастий Пес - це не може не здивувати. Безліч вражень, позитиву, веселощів і чудових емоцій - гарантовано! Ніхто з присутніх не залишиться байдужим і точно захоже долучитись до святкування.

А розважатись з нашим Псом Патроном - це не просто мовчки спостерігати за тим, як він вітає іменинника. А це - весело танцювати, стрибати, обійматись, кружляти в запальних хороводах, жартувати, щиро сміятись і одне з найголовнішого - багато багато фотографуватись! Наш Патрон дуже любить позувати для фото!

Свято для дітей

Пес Патрон для Дітей

Дуже популярно наразі замовити Пса Патрона в Миколаєві для дітей на певне дитяче свято. Наприклад, це може бути випускний в садочку чи школі, тематичне чи якесь сімейне свято, де серед запрошених багато діток. Чому? А тому, що наш Патрон - це ніхто інший, ніж свого роду Аніматор! І не просто в образі собаки, але ще й дууже великого! Діти завжди в захваті від цього образу і чудово проводять час з Патроном. Вони бігають, граються і багато посміхаються. А чи не це є головним для справжнього дитинства?! Дозвольте своїм дітлахам відчути справжні й щирі емоції: хвилювання, захват, здивування, сміх, захоплення - для цього достатньо лише замовити привітання Пса Патрона на свято для дітей. Телефонуйте прямо зараз!

Свято для дорослих

Пес Патрон для дорослих

Привітання Пса Патрона замовити в Миколаєві актуально не тільки для дітей в якості розваги, але й для дорослих на будь-яке інше свято, окрім Дня Народження. Наприклад, часто до нас надходить запит - замовити Ростового Пса Патрона на виписку з пологового будинку. І це зовсім не дивно, адже хто ж ще може так весело і позитивно зустріти матусю з малюком у дверях родильного відділення, як не наш Герой Патрон. Поміж всіх близьких та рідних його неможливо не побачити - він Великий, Усміхнений і Радісний чекає на зустріч не менше, ніж татко чи бабуся. Розділіть найкращі моменти життя з нами - запросіть до себе нашого Пса Патрона і він зробить все від себе залежне, щоб ваш настрій був піднесеним, а пам'ять про дану подію залишилась на довгі і довгі роки!

Презентації та виставки

Пес Патрон для реклами

На сьогоднішній день дуже актуально влаштовувати різноманітні презентації нових закладів, продуктів, товарів чи послуг. Тому якщо ви власник бізнесу і хочете цікаво та особливо презентувати свій проєкт, то варто сміло замовити Ростового Пса Патрона в Миколаєві для реклами.

Наш Патрон знає як привернути увагу і зацікавити всіх, хто знаходиться поряд. Завдяки такій дієвій рекламі, вам вдасться досягти всіх бажаних результатів - а головне - залучити якомога більше нових потенційних клієнтів. Адже на Пса Патрона сьогодні величезний попит! Його люблять однаково сильно і дорослі, і діти. Ніхто не зможе пройти осторонь вашої презентації, якщо на ній буде присутній Пес Патрон. Це ми вам гарантуємо!

Крім того, наш Герой вміє не тільки позувати, але ще й гарно розважатись і розважати інших. Він танцює, стрибає, жартує, "запалює" по справжньому. А ще - йому можна доручити роздачу флаєрів чи листівок, кульок, презентів тощо. Тобто замовляючи послугу Пес Патрон хостес - ви отримуєте не тільки цікаву розважальну програму, але й надійного помічника! Повірте, що люди охоче будуть брати і звертати увагу на все, що їм дає або пропонує такий персонаж. Бо нашому Псові відмовити не може ніхто!

Щоб замовити послугу привітання Пса Патрона в м.Миколаїв для презентації чи виставки зателефонуйте нам за вказаним номером або напишіть на Viber чи Telegram, і отримайте миттєву консультацію менеджера та актуальну цінову пропозицію.

Як замовити послугу та ціна?

Основні питання про Пса Патрона

Яка тривалість програми?

У зв'язку з тим, що костюм Пса Патрона пневматичний (а значить - надувний), тривалість привітання не може перевищувати 60 хвилин. Це пов'язано з тим, що всередині костюму завжди знаходиться насос-генератор, який працює від батареї, і це фізично унеможливлює збільшити час розважальної програми. Тому найактуальніше - це експерс-привітання Пса Патрона, тривалістю в 15-20 хвилин. Також може бути вітання на час 30, 40 і 50 хвилин. Враховуйте це при оформленні замовлення і плануйте свій час завчасно.

Яка ціна Послуги?

Ціна привітання Пса Патрона в Миколаєві залежить від декількох моментів. І тому може бути різною. Перше, що варто відзначити, це місце і формат привітання - якщо послуга не передбачає виїзду за місто, то вона буде вартувати дешевше. Але ж якщо потрібно замовити Пса Патрона з виїздом - то це передбачає додаткові витрати на дорогу персонажа. 

І наступний момент - це тривалість виступу. Експерс-вітання коштує дешевше, ніж годинна робота Патрона. Уточнюйте ціну послуги в менеджера!

CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Замовити привітання Пса Патрона на День Народження чи інше свято можна з виїздом по Миколаєву та Миколаївській області (Олександрівка, Арбузинка, Баштанка, Березнегувате, Братське, Веселинове, Вознесенськ, Врадіївка, Доманівка, Єланець, Казанка, Криве Озеро, Миколаїв, Нова Одеса, Новий Буг, Очаків, Первомайськ, Снігурівка, Южноукраїнськ) і навіть по всій Україні.

Замовити привітання ПСА ПАТРОНА В миколаєві на партнерських сайтах

ПАРТНЕРИ