замовити послуги

Монтаж та установки дитячих ігрових майданчиків

Доставка та монтаж

Монтаж та установка

Наша компанія має штат своїх монтажників які готові зробити монтаж та установку ігрових елементів та комплексів для облаштування дитячих майданчиків. Враховуючи, що ми відправляємо нашу продукцію по всім містам України, компанія залучає партнерів для виконання монтажник робіт. Партнерами виступають як приватні майстри, так і компанії, які зможуть надати акт виконаних робіт та прийняти оплату по безготівковому рахунку.

Наші спеціалісти можуть здійснити не лише монтаж, а й виконати ремонтні роботи чи інші допрацювання над дитячим майданчиком: покрити гумовим покриттям, відновити вигляд майданчика малярними роботами, усунути дефекти, огородити чи здійснити брендинг під різного роду рекламні чи політичні цілі. 

Ми виконуємо професійний монтаж дитячих майданчиків як власного виробництва, так і придбаних не в нашій компанії. Процес встановлення відповідає всім вимогам ДСТУ, надається гарантія на виконані роботи, та повний документальний супровід: від накладних по закупівлі потрібних розхідників, до акту виконаних робіт.


Монтаж якого обладнання можна у нас замовити?

Наші спеціалісти виконують монтаж будь-якої складності: будь це повноцінний ігровий комплекс, чи окрема його частина. Бригада майстрів виїде у потрібне місце, взявши з собою весь необхідний інструмент та впорається із встановленням дитячого майданчика за вкрай короткий проміжок часу. Тому, звернутись до нас не тільки можна, але й дуже варто, у разі потреби:

Встановлення ігрового комплексу

Ми здійснимо монтаж та встановлення цілого ігрового комплексу будь-якої величини. Через те, що це може виявитись тривалим процесом, то можуть передбачатись додаткові розходи не тільки на виїзд бригади, але й на її проживання. Про ці та всі інші додаткові моменти вас повідомить наш менеджер в процесі отримання консультації.

Встановлення дитячого майданчика

Виконаємо монтаж будь-якого майданчика для дітей: від малого до великого, власно виробництва, або ж "чужого". У разі встановлення майданчику від іншого виробника, може виникнути потреба у покупці певного обладнання чи розхідних матеріалів.

Встановлення спортивного майданчика

Встановимо спортивні обладнання, турніки, тренажери, окремі елементи, спортивні куби, стіни тощо. З нами можна не перейматись про надійність та якість монтажу - наші майстри виконають все швидко і якнайкраще!

Монтаж окремих елементів

Окрім встановлення цілого майданчика, ми також спеціалізуємось і на монтажі окремих його елементів. Ми з легкістю встановимо дитячу гойдалку, гірку, будиночок, качелю-балансир тощо. 

Встановлення гумового покриття

Наші майстри можуть допомогти і в монтажі гумового покриття. Крім того, що ми встановимо його якісно й швидко, то ми ще й можемо порадити яке саме покриття вибрати, пояснити всі тонкощі та деталі. Адже гумова плитка - це товар, виробництвом якого наша компанія теж займається самостійно!

Ремонт дитячого майданчика

Ми усунемо дефекти, полагодимо поломки, відновимо вигляд майданчика з допомогою малярних робіт тощо. З нашою допомогою ваш майданчик стане знову "як новий"!

Огородження дитячого майданчика

Ну і звісно, майстри нашої компанії можуть прийти на допомогу, коли потрібно обгородити дитячий чи спортивний майданчик. Ми зробимо все на найвищому рівні, без зайвих клопотів та витрат.


ПЕРЕВАГИ МОНТАЖУ ВІД PROFMAN

Співпрацюючи з нами, ви можете не перейматись ні про що! Професійна команда здійснить виїзд на потрібну локацію, зробить потрібні види робіт, надасть всі відповідні документи та гарантію, а ще - залишить приємні асоціації після себе. До основних переваг команди Profman і послуги монтажу дитячих майданчиків від нас належить:

  • Якість понад усе! - ми виконуємо монтажні роботи професійно, дотримуючись всіх вимог та надаючи гарантію;
  • Оперативність! - ми швидко реагуємо на заявку, формуємо виїзну бригаду та здійснюємо роботу в найкоротші терміни;
  • Доступна ціна! - ціна на монтаж та встановлення дитячих майданчиків від нашої компанії більше, ніж доступна. Для прорахунку точної вартості, звертайтесь за вказаними контактами до менеджера нашої компанії, адже ціна залежить від багатьох моментів (складність роботи, дальність виїзду, потреба у додаткових розхідниках тощо).

Не варто довго роздумувати, де замовити послуги монтажу - скоріше телефонуйте за номером +38-099-755-98-56 або пишіть нам на viber! Команда професіоналів готова допомогти вам вже зараз!

монтаж дитячого майданчика

Profman в роботі

Наші Контакти

CRM-форма з'явиться тут

Як зв'язатись?

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.