Замовити виконання шпаклювальних робіт

Послуги шпаклювальника

Замовити послуги шпаклювання в Полтаві та Полтавській області за тел +38-095-650-00-44 (viber)

Виконуємо всі види шпаклювання. Компанія Profman надає послуги ремонтно-будівельних робіт з 2013 року. Виконаємо незначні обсяги ручною роботою майстра або візьмемо об'єкт під ключ на механічне машине шпаклювання. Замовляйте консультацію у менеджера або виїзд майстра на об'єкт для оцінки та прорахунку об'єму роботи. 

Шпаклювальні роботи

Послуги шпаклювання

Послуги шпаклювання – наскільки вони є актуальними?
Сучасні ремонтно-будівельні технології дозволяють братися за будь-які проекти. І звичайно ж втілювати у життя усі свої фантазії щодо дизайну приміщення, відкриваючи безмежні можливості. І звичайно ж, не варто забувати про оздоблювальні роботи. Однією з основних серед яких є шпаклювання. Адже саме воно допомагає вирівняти будь-які стіни та стелі, довівши їх до ідеалу. Ось чому, шпаклювання стін із гіпсокартону, послуга дуже популярна. Так як без неї неможливо домогтися того, щоб вони були готові під поклійку шпалер, або тим більше під фарбування. Адже такий вид декору залишає видимими всі нерівності, який міг би залишити по собі недосвідчений шпаклівник. А особливо їх добре видно увечері, при світлі ламп. Тому потрібно завжди довіряти професіоналам.

Якщо говорити про бетонні або цегляні стіни, то шпаклювання їх тільки вирівнює. Ну а якщо йдеться про шпаклювання стін із гіпсокартону, то воно ще й нівелює канавки на стиках листів, а також ховає головки саморізів. А також захищає цей матеріал від попадання вологи, яку він так легко і швидко вбирає. Так що, послуги шпаклювання в м.Полтава - це те, без чого просто не обійтися навіть при найменшому ремонті. Хоча сьогодні модно робити перепланування приміщень або робити багатоярусні стелі. І все це, знову ж таки за допомогою гіпсокартону. Відповідно, шпаклювання як ніколи стає актуальним.

Крім того, послуги шпаклювання стін та гіпсокартону знадобляться тоді, коли потрібно буде усунути невеликий дефект. Наприклад, це може бути невелика ділянка стіни або стелі, затоплена сусідами зверху. Механічне пошкодження, що сталося, коли заносили меблі. Яке дуже легко зробити, якщо це гіпсокартон. Відповідно, це непорозуміння потрібно буде виправити, і для того, щоб привести поверхню в нормальний вигляд, знадобиться робота шпаклівника.

CRM-форма з'явиться тут

Як відбувається професійне шпаклювання стін та гіпсокартону. 

Насправді, шпаклювання – це досить відповідальний процес. І те, наскільки він буде якісно виконаний, залежить від уміння та досвіду майстра. Тому, новачка за шпаклівку стін із гіпсокартону краще не братися. А потренуватися на невеликих аркушах матеріалу. Також велику роль відіграє якість шпаклівки. Особливо фінішною. Разом про те, вона має бути виробництва тієї ж фірми, як і стартова. Також, перед початком робіт, шпаклівник повинен переконатися якої якості матеріал. Який повинен відповідати терміну придатності та зберігатися в необхідних умовах, для того, щоб не втратити свої якісні характеристики. Тому купити шпаклівку варто тільки у перевіреного та надійного постачальника. Ну а що стосується самого шпаклювання, воно може відбуватися двома основними способами.

Ручне шпаклювання


• Машинне шпаклювання.


• Класичний ручний спосіб шпаклювання.
У даному випадку, послуги шпаклювання передусім передбачають приклеювання еластичної сітки, що є за своєю суттю армувальною та нанесення ґрунтовки. Потім, первинні роботи зі стартовою шпаклівкою, що допомагає згладити шви та основні нерівності. Ну а потім, приходить черга шпаклювання «фінішкою». Яка, має найдрібнішу фракцію частинок, і при правильному нанесенні, утворює практично ідеально гладку і рівну поверхню. Залишається зробити затірку, і можна приступати до поклійки шпалер або фарбування.

• Механічне машинне шпаклювання.
Тут практично все теж, що стосується порядку та технології проведення робіт. Але не варто забувати, що шпаклювання в такий спосіб є сучасним, просунутим методом. Який, не йде в жодне порівняння з тим, якщо шпаклівник працює вручну. Насамперед, варто сказати, що роботи, які проводяться за допомогою такої технології як машинне шпаклювання стін, йдуть у 5 разів швидше. Для багатьох, одне це, вагомий аргумент для на користь того, щоб віддати перевагу саме цій технології, коли вони вирішують замовити шпаклівку стін та стель. Але головне, поверхня виходить ідеально рівною, без найменших вад. Вручну досягти такого дуже складно. Адже механічне шпаклювання здійснюється шляхом дрібнодисперсного нанесення розчину на поверхню за допомогою спеціальної машини. Після чого шпаклівник розподіляє її за допомогою метрового шпателя. Що також прискорює роботи та дозволяє уникнути можливих перепадів. Ну і шліфуванням, звичайно займається машина. Роблячи все чітко, акуратно та швидко.

Як бачите, вибір завжди є. Ну а на чому визначитись – справа за вами. У будь-якому випадку послуги шпаклювання в м.Полтава, які надає наша компанія, проходять на найвищому рівні за участю висококваліфікованих фахівців та справжніх майстрів своєї справи. 

ДЕ ЗНАЙТИ ХОРОШОГО ШПАКЛІВНИКА? 

Завершення робот зі шпаклювання

Чудове питання. Адже якщо у нас є необхідність шпаклювання стін та гіпсокартону ми хочемо, щоб ми залишилися задоволені результатом. І звичайно, не довелося б переробляти. Тому потрібно знати, де замовити послуги шпаклювання в Полтаві? А точніше, на які основні моменти звертати увагу при виборі підрядника.

Насамперед, це має бути компанія, яка давно знаходиться на ринку подібних послуг і цінує свою репутацію. Друге – мати не тільки штат хороших фахівців, а й усе необхідне, власне обладнання, матеріали та інструменти. Для того, щоб вам не довелося щось докуповувати, коли шпаклювання вже йде, або брати в оренду в іншої фірми. Звичайно ж, якщо мова йде про апарат, який використовується у тих випадках, коли йде механічне машинне шпаклювання. І буде непогано, якщо вони готові зробити всі роботи по шпокльовці під ключ. Навіть до того, щоб прибрати по собі сміття, і це має входити у вартість послуг.

Ну а вирішивши замовити послуги шпаклювання в Полтаві у нас, ви, безумовно, залишитеся задоволені результатом. Адже ми, справжні майстри. І робимо все на совість.

Services by Profman - які послуги шпаклювання надаємо?

Замовити Професійне шпаклювання

+38-095-650-00-44 (Viber)

По гіпсокартону
Шпаклювання по гіпсокартону
По стелі та потолкам
Шпаклювання стель та потолків стартом та фінішом
По штробам
Шпаклювання канавок з під магістралі проводки
Стартова шпаклівка
Шпаклювання стартовою шпаклівкою
Фінішна шпаклівка
Шпаклювання фінішною шпаклівкою
по пінопласту
Роботи шпаклівщика по пінопласту
По щілинах
Шпаклювання щілин
По підлозі
Шпаклювання отворів та підлоги
КОмбо шпаклювання
Шпаклювання змішаною шпаклівкою старт+фініш
CRM-форма з'явиться тут

Наші Контакти

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наші Телефони

Замовити послуги шпаклювання з виїздом шпаклівника по Полтаві та Полтавській області (Гадяч, Глобине, Горішні Плавні, Градизьк, Гребінка, Дергачі, Диканька, Зіньків, Карлівка, Кобеляки, Котельва, Кременчук, Лохвиця, Лубни, Миргород, Нові Санжари, Пирятин, Полтава, Решетилівка, Хорол, Червонозаводське, Чутове) і навіть по всій Україні.

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.