Найпопулярніше

Монтаж Гумового покриття

Повноцінний ремонт чи обладнання нової підлоги передбачає не лише придбання будматеріалів з гідними експлуатаційними характеристиками, але й необхідність чіткого дотримання технологій виконання монтажних робіт. Таку відповідальну справу варто довірити професіоналам. Бездоганно та за прийнятною вартістю монтаж гумової плитки в м. Кривий Ріг виконають фахівці нашої компанії. 

Замовити послуги монтажу гумової плитки від Profman можна по Кривому Розі та Дніпропетровській області. Наш телефон: +38-095-650-00-44 (viber/telegram).

Чому найкраще обрати спеціалістів "Профман"?

Співпраця з нами відрізняється рядом переваг, які вже оцінили по достоїнству багато наших партнерів:

 • безпрецедентна якість роботи – ми виконуємо монтаж гумового покриття відповідно до найвищих світових стандартів;
 • оперативність – багаторічний досвід дозволяє майстрам Profman працювати швидко та завжди вкладатися в обумовлені угодою терміни;
 • гарантія – у нас є можливість замовити монтаж гумової плитки з офіційною гарантією, що засвідчує нашу високу відповідальність та добросовісність;
 • використання високотехнологічного обладнання та інструментарію останнього покоління – ми йдемо в ногу з часом;
 • універсальність – ми займаємося обладнанням сучасного покриття з гуми, пов’язаного з будівництвом та реконструкцією приміщень різноманітної цільової специфіки та вуличних об’єктів (від відкритих дитячих та спортивних майданчиків до спортзалів, торгівельних залів, офісів і житлових інтер’єрів).    

Ми кладемо покриття з гуми на базу ґрунтову, сипучу, на бетон, асфальт, дерево тощо. Ціни на наші послуги, які кваліфіковані фахівці компанії виконують максимально сумлінно, без підстав для зауважень, цілком адекватні – вартість виконуваних нами монтажних робіт поступається їх якості. За багато років своєї праці наша компанія зарекомендувала себе як надійного партнера, що заслуговує на довіру. 


Що варто знати нашим замовникам?

Як замовити монтаж гумової плитки?

Вийти на зв'язок з менеджерами компанії «Profman» можна, використавши наші вказані на сайті компанії контакти – зателефонувати +38-095-650-00-44, написати у viber чи telegram, надіслати повідомлення на нашу електронну пошту ivent.gl@gmail.com або заповнити й відправити в один клік форму клієнта. В останньому випадку ми зателефонуємо вам самі.

У якому місті можна замовити послугу?

Ми співпрацюємо з представниками бізнесу по всій Україні, юридичними та фізичними особами – наші послуги є доступними для всіх. Тому замовити послугу встановлення гумового покриття можна абсолютно в будь-якому місті України.

Хто працює над встановленням гумової плитки?

Штат нашої згуртованої команди налічує понад сотню майстрів, багато з яких спеціалізується на укладці гумової плитки – їм відомі всі секрети та методи класичних і новітніх технологій виконання відповідної роботи. Тому викликаючи наших спеціалістів, немає жодної потреби для хвилювання чи зайвих переживань!

Яка ціна монтажу гумового покриття?

Ціна за монтаж гумової плитки може бути різною залежно від багатьох моментів. Так, наприклад, на розрахунок вартості впливає розмір поверхні та складність робіт: більші проекти або ті, які вимагають складніший дизайн чи додаткові роботи, можуть коштувати більше. Так само на ціну прямо впливає необхідність проведення підготовчих робіт: вартість може збільшитися, якщо потрібно видалити старе покриття, вирівняти підлогу або здійснити інші роботи для підготовки підлоги до встановлення на ній гумового покриття. Також слід відмітити і той факт, коли спеціалісти з монтажу гумової плитки в Кривому Розі  долають велику відстань до вашого місцеперебування (це передбачає додаткові витрати на дорогу), або ж коли проект великий і майстрам потрібно залишитись у вашому місті на ніч, а то й не одну (маються на увазі витрати на готель чи інше місце для проживання). У будь-якому разі, ціна встановлення гумового покриття в м. Кривий Ріг розраховується індивідуально, і кожен наш замовник ознайомлений з нею при першій же консультації з менеджером компанії.

Монтаж гумової плитки від Profman в Кривому Розі

Етап №1

Підготовчі роботи

Монтаж гумової плитки починають з ретельної підготовки земельної ділянки починають з ретельної підготовки земельної ділянки. Звісно, перш за все - потрібно визначитись з місцем, куди буде укладатись даний матеріал.

Далі справа за професіоналами. Спеціалісти з монтажу гумової плитки почнуть свою роботу з наступних кроків:

 • Розмітка території - потрібно визначити межі ділянки, де буде укладатися гумова плитка. Зазвичай для цього використовується мотузка і кілочки для розмітки;
 • Очищення території - тут мова про видалення верхнього шару ґрунту (близько 10-15 см) разом з рослинністю, а також прибирання всіх каменів, коріння і сміття;
 • Вирівнювання поверхні - далі ми вирівнюємо поверхню за допомогою граблів та трамбовки, а також за потреби робимо ухил для відводу води;
 • Укладання геотекстилю - якщо є ризик проростання бур'янів або перемішування основи з ґрунтом, то ми укладемо шар геотекстилю.
 • Укладання основи - на цьому етапі поверхня засипається шаром щебеню або гравію та шаром піску і ретельно утрамбовується.

Ось таким чином підготовка ділянки буде завершеною! Далі відбувається перевірка остаточного вирівнювання поверхні та розпочинають укладання гумової плитки. АЛЕ!


Заливка бетоном земельної ділянки під гумову плитку

Заливання земельної ділянки бетоном перед укладанням гумової плитки має важливі на це причини. Насамперед, бетон забезпечує стабільну та рівну поверхню, яка не змінюватиме форму під впливом зовнішніх факторів, таких як вода, мороз чи тиск. Є тут і фактор під назвою "довговічність": бетонна основа допомагає уникнути просідання або зсуву гумових плиток з часом, що значно збільшує термін служби покриття. До інших плюсів такої заливки можна віднести:

 • рівномірність укладки: завдяки бетонній основі гумова плитка укладається більш рівномірно. І саме це має значно кращий естетичний вигляд;
 • відведення води: на бетонній основі легше створити ухил для відводу води, що в свою чергу запобігає її застою на поверхні плиток і тим самим зменшує ризик ковзання на поверхні;
 • захист від бур'янів та коренів: бетонна основа перешкоджає проростанню бур'янів та коренів рослин, що можуть пошкодити або навіть з часом "підняти" гумові плитки;
 • кращий монтаж: на бетонній основі значно легше застосовувати клейові суміші, у зв'язку з чим забезпечується більш надійне зчеплення плиток з поверхнею, на яку вони укладаються.

Саме тому ми завжди рекомендуємо заливати ділянку бетоном перед укладанням гумової плитки. Адже це дійсно хороший варіант, особливо в місцях з високим навантаженням або інтенсивним використанням.


Етап №2

Укладання гумової плитки

Встановлення гумової плитки можна умовно розділити на три етапи.

Початок укладання:

 • якщо використовуєте бетонна або асфальтована основа, то на неї наноситься клей. Для пісочної або гравійної основи клей зазвичай не потрібен;
 • обираємо початкову точку і кладемо на неї першу плитку;
 • притискаємо плитку до основи, забезпечуючи її надійне зчеплення з поверхнею.

Перша є! Йдемо далі:

 • рухаємось по напрямних лініях, укладаючи плитки одну за одною;
 • використовуємо гумовий молоток для корекції положення плиток і забезпечення рівномірності укладки;
 • постійно перевіряємо рівень укладки за допомогою будівельного рівня;
 • за потреби обрізаємо плитки до потрібної форми та розміру, особливо біля країв ділянки, використовуючи ніж або пилку для акуратної обрізки;
 • заповнюємо шви між плитками піском, або спеціальною сумішшю (або герметиком).

Завершення укладки:

 • перевіряємо всю поверхню на рівність (робимо корекції якщо необхідно);
 • видаляємо залишки клею або затирки;
 • приберіть інструменти та залишки матеріалів.


Професійний, якісний та швидкий монтаж гумового покриття

Після завершального етапу укладання гумової плитки та прибирання території від будівельних інструментів та відходів - потрібно дати покриттю час для остаточного закріплення. Особливо у випадку, коли в процесі було використання клею. Ми завжди рекомендуємо замовити послуги професійних монтажників гумової плитки в Кривому Розі, адже бути впевненим у її довговічності та естетичності вигляду можна лише за умови правильного та якісного виконання всіх процесів монтажу.

*На представлених вище фото - процес монтажу одного з наших проєктів. Його результат - на наступних світлинах.

Якщо вас цікавить високоякісний монтаж гумового покриття, ціна в м. Кривий Ріг якого демократична – звертайтеся до нас: обирайте команду з бездоганною репутацією!

Наші Контакти

CRM form will load here

Як зв'язатись?

Для зв'язку з нами зателефонуйте по одному із наших телефонів або заповніть Форму та ми Вам зателефонуємо.

Наш Телефон

Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.

Монтаж гумового покриття по Кривому Розі та всій Дніпропетровській області.