Популярне питання

Яке покриття для підлоги обрати?

Під час вибору підлогового покриття для вашого житла, дилема між ламінатом та паркетом часто стає ключовим питанням. Обидва матеріали мають свої переваги та особливості, і вибір того чи іншого - може визначити стиль вашого приміщення та вплинути на його функціональність. 

Сьогодні говоримо саме про те, як вдало обрати матеріал для підлоги. А купити паркет чи ламінат можна на сайті магазину Holz https://holz.ua/ua/rovno/pol/laminat/ — обирайте будь-які різновиди на ваш смак і насолоджуйтеся красою ваших кімнат! 


Ламінат: практичність та варіативність

Ламінат — це сучасний, дружній для бюджету варіант підлогового покриття. Зроблений з деревини, волоконної плити та меламінового покриття, ламінат стійкий до подряпин, зносу та вологи. Великий асортиментний вибір дизайнів і текстур дозволяє легко знайти варіант, який відповідає вашому інтер'єру.

Переваги

 • Цінова доступність: вартість ламінату часто більш дешева у порівнянні з паркетом. Але це аж ніяк не впливає на його якість чи зовнішній вигляд.
 • Легкість у догляді: легко чиститься та доглядається, не потребує особливих засобів чи методів чищення.
 • Варіативність дизайну: дійсно великий вибір кольорів і текстур, що підійдуть до будь-якої кімнати чи приміщення. 

Недоліки

 • Менша стійкість до вологи: у порівнянні з паркетом, ламінат менше стійкий до впливу вологи.


Паркет: елегантність та комфорт природних матеріалів

Паркет — це вишукане підлогове покриття, виготовлене з органічних матеріалів — натуральної деревини. Він додає в інтер'єр тепло та стиль, створюючи в приміщенні особливу атмосферу та характер з нотками аристократичному та вишуканості. Будучи природним матеріалом, паркет — це відмінний вибір для тих, хто цінує не тільки естетику та елегантність, але й екологічність.

Переваги

 • Естетика та теплота в інтер'єрі: паркет надає природний та затишний вигляд вашому приміщенню.
 • Високий рівень зносостійкості: з правильним доглядом паркет може прослужити десятиліттями.
 • Можливість обробки та ремонту: паркет можна шліфувати та відновлювати. 
 • Недоліки

 • Вартість: через натуральність в походженні, вартість паркету часто значно вища у порівнянні з ламінатом.
 • Вибір обмежений видами деревини: покупець може обирати залежно від виробників на ринку та їх пропозицій. Наприклад, бажана вами марка може робити паркет з одного виду дерева, наприклад дуба, але не робить з бажаного вами горіху. 

 • Висновок

  Обираючи між ламінатом та паркетом, слід враховувати ваш бюджет, обраний вами стиль і заплановану функціональність приміщення. Якщо вам важлива цінова доступність та практичність, ламінат може бути оптимальним вибором. Для тих, хто на перше місце ставить естетичний вигляд та готовий вкластися у вишуканість, паркет стане чудовим рішенням.

  Обидва матеріали мають свої унікальні переваги, і кінцевий вибір залежатиме від ваших особистих вподобань та потреб.


  Зв'язок з керівництвом компанії
  Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.