Поради від експерта

Експлуатація та догляд за душовою системою

Душова система є невід'ємною частиною сучасної ванної кімнати, забезпечуючи не тільки комфорт та зручність при використанні, але й вносячи свій внесок у загальну естетику приміщення.


Регулярне чищення

Душова система піддається щоденному контакту з водою, вапняним нальотом та мильними відкладеннями, що може призвести до погіршення роботи та зовнішнього вигляду. Регулярне чищення допомагає запобігти цим проблемам.

Як робити:

 • Використовуйте м'які засоби для чищення, призначені спеціально для ванних кімнат.
 • Уникайте абразивних засобів та жорстких щіток, які можуть пошкодити поверхню.
 • Після кожного використання промивайте душову системуПеревірка на наявність витоків

Навіть невеликий витік може призвести до підвищеної витрати води та збільшення рахунків. Регулярно перевіряйте всі з'єднання та фітинги щодо течі.

Як робити:

 • Періодично оглядайте шланги, з'єднання та головку душу на наявність крапель або мокрих плям.
 • Якщо виявлено витік, спробуйте затягнути з'єднання або зверніться до фахівця за допомогою усунення.


Обслуговування та заміна комплектуючих

Згодом деякі частини душової системи можуть зношуватися або пошкоджуватися, що потребує їх заміни чи ремонту.

Як робити:

 • Регулярно перевіряйте стан шлангів та душової лійки на предмет зносу чи пошкоджень.
 • Замінюйте ущільнювачі та фільтри відповідно до рекомендацій виробника, щоб запобігти витоку та забезпечити належну роботу.
Уникнення твердої води

Жорстка вода може призвести до швидкого утворення вапняного нальоту на елементах душової системи, що ускладнює їх чищення та погіршує роботу.

Як робити:

 • Якщо у вашому регіоні вода жорстка, розгляньте можливість встановлення фільтрів для води або використання пом'якшувачів, які допоможуть зменшити відкладення.
 • Регулярно чистіть форсунки душової лійки від вапняних відкладень, використовуючи слабкий оцтовий розчин або спеціалізовані засоби для видалення нальоту.


Захист від замерзання

У холодну пору року важливо захистити душову систему від замерзання, що особливо актуально для дачних будинків та заміських котеджів, де опалення може бути вимкнене на зимовий період.

Як робити:

 • Перед настанням холодів повністю висушіть систему, відключивши водопостачання і випустивши воду, що залишилася.
 • Переконайтеся, що у приміщенні з душовою системою підтримується достатній рівень тепла, щоб уникнути замерзання.


Використання відповідних засобів для чищення

Вибір засобів для чищення відіграє важливу роль у догляді за душовою системою. Невідповідні склади можуть пошкодити поверхню або залишити розлучення.

Як робити:

 • Уникайте використання агресивних хімікатів та засобів, що містять хлор.
 • Для очищення хромованих і скляних поверхонь використовуйте спеціалізовані засоби для ванної кімнати.Правильний догляд та своєчасне обслуговування душової системи не лише продовжують її термін служби, а й забезпечують безпеку та комфорт у використанні. Дотримуючись цих простих порад, ви зможете підтримувати душову систему у відмінному стані, зберігаючи її функціональність та зовнішній вигляд на довгі роки. Не забувайте, що турбота про душову систему – це інвестиція у комфорт та здоров'я вашої родини.


Зв'язок з керівництвом компанії
Не сподобався сервіс, робота менеджера, виконання робіт, якість продукції, маєте побажання чи запитання до компанії? Напишіть нам і ми розглянемо ваше звернення.